Gedore RED R68900100 3301216 Nyomatékkulcs 20 - 100 Nm - Jelenlegi ára: 53 990 Ft
Az ellátás és a megrendelések teljesítése zavartalan a koronavírus-helyzetben is.
Gedore RED R68900100 3301216 Nyomatékkulcs 20 - 100 Nm
Termék azonosító: 810739
Nyomatékkulcs 1/2 & quot 20-100 N? m L 395 mm
Jellemzők: Az anyák és csavarok ellenőrzött meghúzásához
Vezérelt és pontos csavarhúzás 20 és 100 N között? m
A szabályozott jobb és bal öltönyhöz
Jobb és összekötő öltönyt a gombafej / átmenő négyzet áthelyezésével
A csavaros csatlakozás gyors előhúzása a gördített gombafejen keresztül
A nyomaték pontos beállítása a fogantyú és az N forgatásával? m skála és 1/10 kijelző
Biztonságosan rögzítse a beállított értéket a fogantyú végén található reteszeléssel
Megismételhető és pontos, kioldási pontossággal +/- 3% tolerancia a beállított skálaértéktől