AU Optronics B154EW04 V.2 15.4" fényes laptop LCD kijelző panel WXGA (1280x800) 16:10 képarány. - Jelenlegi ára: 5 000 F
AU Optronics B154EW04 V. 2 15. 4" fényes laptop LCD kijelző panel WXGA (1280x800) 16: 10 képarány.
- Képarány: 16: 10
- Felbontás: 1280x800
- Világítás: CCFL
- Felület: fényes, csatlakozó: 30 pin (LVDS)