Amigo AM-12800V hálózati töltő AC 230V / 50Hz / 90mA DC 12V / 800mA / 9.6VA - Jelenlegi ára: 500 Ft
Amigo AM-12800V hálózati töltő AC 230V / 50Hz / 90mA DC 12V / 800mA / 9. 6VA
AC 230V / 50Hz / 90mA
DC 12V / 800mA / 9. 6VA